Żukowo

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Wybrzeża
Adres:  ul. Gdyńska 7
83-330 Żukowo
Telefon:  (58) 681-87-62
Kategoria:  Szkoły podstawowe
Ocena działalności
Aktualna ocena to 2
-1 +1
Komentarze / Opinie
Anonymus 2015-10-28 23:01:07
Wiadomo kiedy będzie budowana nowa szkoła lub jej rozbudowa?
anonymus 2014-12-04 15:18:36
Niestety słabo wykształcone panie z nauczań początkowych większość po zaocznych szkołach typu wyższa wyższej ...brak elementarnej wiedzy ,kółko wzajemnej adoracji z dyrektor na czele,mamy nadzieję ,ze nowy burmistrz panią dyrektor zmieni na bardziej osobę godnej tej funkcji .
RODZIC 2014-11-03 13:46:28
nie polecam tej szkoły zwłaszcza dla 6-latka dzieci przepychają się są w stanie zdeptać te maluchy ,wspólna szatnia dla wszystkich wieszak na wieszaku . 30 0-lat temu dzieci 0- 3 miały osobną szatnię . DZIECI NIE WYCHOWANE !! przepychają sie wśród maluchów ,popychają je ...walka o przetrwanie kto silniejszy .Sa dyżury na korytarzach a;e one NIC NIE Dają ,takich mamy dziś nauczycieli średnio wykształconych widząc szarpiące pchające się dzieci ,ZERO reakcji .6-LATKI maja zajecia na popołudnie !!!!!!!i to norma .Opinia sz 2011 roku niestety dalej aktualna nic się nie zmienia a dyrekcja taka dumna ,szkoda tylko ,ze rodzice już nie patrząc w świetle wrześniowego wypadku -który spowodował nauczyciel ,który dalej chodzi dumny !! bo jest nauczycielem i moze krzywdzić dzieci gdyby to zrobił rodzic byłoby inaczej .Chyba za KOMUNY było lepiej przynajmniej wieksza dyscyplina dzieci szanowały rodziców ,nauczycieli..
Anonymus 2011-10-12 15:16:20
błąd literowy w słowie samochód, przepraszam
Anonymus 2011-10-12 15:14:40
Szkoła istnieje od dobrych parudziesięciu lat i niestety od jakichś 20 lat nic się w niej nie zmieniło oprócz dyrekcji, która zupełnie nie wywiazuje się ze swoich obowiązków.Klasy są przepełnione liczbą dzieci.Godziny zajęć dla najmłodszych klas do godziny 17 to też lekka przesada zwłaszcza w okresie zimowym gdy jest juz bardzo ciemno, a dzieci wracaja same do domu. Brak podstawowych środków higienicznych w toaletach (uzupełniane są jedynie na dzień przed planowaną kontrolą z sanepidu), parkingu dla rodziców przywożących swoje dzieci (do 7 lat obowiązkowo)praktycznie brak!!! Jedyny parking jaki jest to kilkustanowiskowy na którym i tak parkują uczniowie i nauczyciele z liceum.Dodatkowo po środku parkingu stoi znak zakazu wjazdu i w momencie kiedy zaparkuje się samochud w części za znakien zakazu nasyłana jest na kierowcę policja.Schody na pietro w budynku szkolnym są stare i zszorowane przez co są strasznie śliskie. Zatrudniana jest coraz młodsza i niekompetentna kadra nauczycieli w zastępstwie tych co poszli na roczny urlop.Dzieci z nauczania początkowego mają przez pierwszy rok zajęcia z tymczasowym nauczycielem a po roku przychodzi właściwy wychowawca który był na rocznym urlopie,taka zmiana nauczyciela dla małych uczniów jest stresująca a pozatym nauczyciel który ma świadomość, że jest tylko w zastępstwie nie musi się starać wyedukować małych uczniów.Brak jest dyżurów na schodach(kiedyś były) i dzieci zchodzące w dół taranują te wchodzące do góry.Największym chyba problemem jest to ,że nie ma szafek w klasach ( tzn są ale zagracone niepotrzebnymi rzeczami)i dzieci muszą prawie wszystki książki codziennie dżwigać na plecach. Zdarzają się też kradzieże w szatni i dzieci którym już przydarzyło się wracanie w zimie do domu bez kurtki boją się ponownie zostawiać swoje ubrania zmienne w szatni. Ogólna opinia szkoły wśród rodziców nie stanowi dumy dla niej i obecnej dyrekcji, chyba czas najwyższy na zmiany...
Przepisz co druga cyfrę zaczynając od pierwszej:
7 3 3 1 1 1


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023 Żukowo - ezukowo.pl
WEO.PL