真kowo

Magazynier na sezon

Telefon: 000000000
Miasto: Gda雟k
Biuro Rekrutacji Pracownik闚 ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Gda雟k ul. Budowlanych

Praca dodatkowa (na 2-3 miesi帷e)
Start: marzec 2022

Zadania:
- prowadzenie operacji magazynowych – roz豉dunek i za豉dunek urz康ze gotowych z wykorzystaniem w霩k闚 wid這wych, wind, ramp i skaner闚
- praca z dokumentacj magazynow (system SAP)
- udzia w inwentaryzacjach okresowych
- dbanie o porz康ek w magazynie

Wymagania:
- wykszta販enie min 鈔ednie
- mile widziane do鈍iadczenie w pracy w magazynie, nie wymagane uprawnienia do obs逝gi w霩k闚 wid這wych (kurs mo積a z czasem wykona w firmie)
- sprawno嗆 i si豉 fizyczna
- niekaralno嗆
- szybko嗆 uczenia si, zaanga穎wanie, ch耩 uczenia si i wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umow o zlecenie- stabilne zatrudnienie, od poniedzia趾u do pi徠ku 14-22, bez pracy weekendowej
- bardzo dobre warunki pracy
- bogaty pakiet socjalny.

W tre軼i dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowi您kowo
„Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym MMS/04/22 organizowanych przez firm ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzib w Gda雟ku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upowa積iam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy wsp馧pracy pomi璠zy Agencj a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyra瘸m dobrowolnie zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przysz造ch proces闚 rekrutacyjnych organizowanych przez firm ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzib w Gda雟ku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym r闚nie na inne stanowiska oraz upowa積iam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy wsp馧pracy pomi璠zy Agencj a Klientem.”

Jednocze郾ie informujemy, 瞠 skontaktujemy si z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Wy郵ij wiadomo嗆 do og這szeniodawcy:
* Wymagane pola: imie i nazwisko, tres oraz e-mail lub telefon.