¯ukowo

Magazynier (pracodawca umo¿liwia odbycie kursu z obs³ugi wózków wid³owych); od zaraz

Telefon: 000000000
Miasto: Gdañsk
Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Gdañsk ul. Budowlanych

Zadania:
- prowadzenie operacji magazynowych – roz³adunek i za³adunek urz±dzeñ gotowych z wykorzystaniem wózków wid³owych, wind, ramp i skanerów
- praca z dokumentacj± magazynow± (system SAP)
- udzia³ w inwentaryzacjach okresowych
- dbanie o porz±dek w magazynie

Wymagania:
- wykszta³cenie min ¶rednie
- mile widziane do¶wiadczenie w pracy w magazynie, nie wymagane uprawnienia do obs³ugi wózków wid³owych (kurs mo¿na z czasem wykonaæ w firmie)
- sprawno¶æ i si³a fizyczna
- niekaralno¶æ
- szybko¶æ uczenia siê, zaanga¿owanie, chêæ uczenia siê i wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowê o pracê- stabilne zatrudnienie, od poniedzia³ku do pi±tku 8-16, bez pracy nocnej i weekendowej
- bardzo dobre warunki pracy
- bogaty pakiet socjalny
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia, uwzglêdniaj±ce tak¿e premie pó³roczne po³±czone z systemem oceny pracy
- mo¿liwo¶æ uzyskania dodatkowych uprawnieñ, w tym do obs³ugi wózków wid³owych
- w firmie Pracodawcy prowadzony jest Pracownicy Program Emerytalny – Pracodawca odprowadza 3,5% sk³adki emerytalnej od wynagrodzenia pracownika, dodatkowo, na jego konto emerytalne w PZU
- mo¿liwo¶æ skorzystania z programu dodatkowej opieki medycznej w Medicover, dodatkowego ubezpieczenia grupowego oraz kart sportowych

W tre¶ci dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1. obowi±zkowo
„Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KMB/04/22 organizowanych przez firmê ACTIO HR Sp. z o. o z siedzib± w Gdañsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upowa¿niam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy wspó³pracy pomiêdzy Agencj±, a Klientem.”
2. dobrowolnie
„Wyra¿am dobrowolnie zgodê na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przysz³ych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmê ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzib± w Gdañsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym równie¿ na inne stanowiska oraz upowa¿niam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy wspó³pracy pomiêdzy Agencj±, a Klientem.”

Jednocze¶nie informujemy, ¿e skontaktujemy siê z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej. Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Wy¶lij wiadomo¶æ do og³oszeniodawcy:
* Wymagane pola: imie i nazwisko, tresæ oraz e-mail lub telefon.