Żukowo

SPAWACZ TIG (możliwość przyuczenia osób po kursie)

Telefon: 583409900
Miasto: Tuchom
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tuchom

Wymagania:
-Ukończony kurs i uprawnienia TIG,
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale zapraszamy również osoby bez doświadczenia (do przyuczenia),
-Znajomość rysunku technicznego,
-Zaangażowanie i sumienność.

Obowiązki:

-Spawanie cienkich elementów ze stali nierdzewnej.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
-Umowę o pracę,
-Stałą pracę w stabilnej firmie - Zapewniamy ciągłość zatrudnienia,
-Praca w systemie trzy zmianowym, możliwość nadgodzin, praca na hali produkcyjnej,
-Firma inwestuje w pracowników z zamiarem długotrwałej współpracy.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@actio-hr.pl w tytule wiadomości podając nr ref. TIG/TG/17.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Agencja Zatrudnienia nr 10554
Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy:
* Wymagane pola: imie i nazwisko, tresć oraz e-mail lub telefon.