Żukowo

NIE RYZYKUJ WSPÓŁPRACY Z NIEPEWNĄ FIRMĄ

Telefon: 609666133
Miasto: pomorskie
W związku z dynamicznym rozwojem firmy na terenie Pomorza dam pracę osobie na stanowisku:
Specjalista ds. pomocy osobom poszkodowanym
PRACA DODATKOWA (!)

Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem na rynku odszkodowań w Polsce. Cechuje nas nastawienie na pomoc osobie poszkodowanej, jej zadowolenie ze współpracy i nastawienie na rozwój osób współpracujących z kancelarią. Posiadamy własną kancelarię prawną oraz szereg prestiżowych certyfikatów potwierdzających solidne działanie.

Obowiązki:
* aktywne docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach w swoim regionie (do 17 lat wstecz)
* znajomość oferty firmy i umiejętność jej prezentacji
* podpisywanie umów z klientami

Oferujemy:
* atrakcyjny system wynagrodzeń
* umowę na czas nieokreślony
* elastyczne godziny pracy
* pakiet wdrożeniowy oraz pomoc Managera Zespołu
* szeroki pakiet programów motywacyjnych
* szkolenia oraz merytoryczne wsparcie ze strony centrali
* miłą atmosferę współpracy w gronie ambitnych ludzi

Wymagamy:
* minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta, atutem będzie doświadczenie w branży odszkodowań, ubezpieczeń, finansowej, medycznej, motoryzacyjnej
* dobra organizacja własnego czasu pracy
* nastawienie na wysokie rezultaty
* wysoka kultura osobista i pozytywne podejście do klienta
* niekaralność oraz dobra opinia w środowisku

Aplikację z załączoną klauzulą(Aktualną!) o przetwarzaniu danych osobowych należy wysłać na adres e-mail:pracapomorskie11@gmail.com
Zastrzegamy prawo kontaktu wyłącznie z wybraną osobą
Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy:
* Wymagane pola: imie i nazwisko, tresć oraz e-mail lub telefon.